Tarımsal üretimin maksimum verimlilik seviyesine ulaşmasını sağlamak için çalışıyoruz. Ürün çeşitliliğimizi bölgelere, ürüne ve doğanın tepkilerine göre belirleyerek, çiftçilerin her şartta yüksek verimli sonuçlara ulaşmasını sağlıyoruz.

Bitki besleme ‘’gübre’’ ve Bitki Koruma ''zirai ilaç'' olarak nitelendirdiğimiz ürün ağımız, Dünya standartlarına tam uyumlu. Dünya’da ilk Sector Tarım A.Ş. olarak geliştirdiğimiz ve üretim teknolojimiz olan Biomotiva teknolojisi, motivasyonu yüksek bitkilerin yetiştirilmesi için tüm ürün çeşitliliğimizin gelişim ve üretim alt yapısını oluşturuyor.

Türkiye’de ilk Sector olarak gerçekleştirdiğimiz ‘’Yerinde Analiz’’ programımız sayesinde, çiftçiye özel gübre üretim dönemini başlattık. Tarımsal üretimin ve teknolojilerinin gelişmesi için Dr. Sector Bilim Merkezi’miz 2016 yılında kuruldu ve ülkemizin tüm tarım alanlarında aktif veri analizine başladı.

Dr. Sector Bilim Merkezi’miz, Dünya standartlarında veri analizi, kuluçka ve ürün çeşitliliğini yapılandırma aksiyonlarını tamamlıyor. Tüm ürünlerimizin analiz, keşif, uygulama, üretim, kalite, fiziksel denetimleri bilim merkezimiz tarafından hassasiyetle yürütülüyor. Dr. Sector Bilim Merkezi, profesyonel akademi ekibimiz tarafından yönetilerek, sahada aktif olan ziraat mühendislerimiz ile bilgi bankasını sürekli geliştiriyor.

Üretim teknolojisi, hacimi ve lojistik kapasitesi yüksek düzeye sahip olan üretim tesislerimiz Konya ve Aksaray'da yer alıyor. Konya üretim tesisimiz 20.000 m2, Aksaray üretim tesisimiz 30.000 m2 operasyon alanına sahip. Türkiye’nin ilk akıllı tarımsal üretim entegre tesisleri olarak, sürekli üretim teknolojilerini güncelliyor ve üretim çözümleri üzerine yatırımları sürdürüyoruz. Üretim parkımız Insektisit, Akarisit, Fungisit, Herbisit ve BGD ana kategorilerinde bitki koruma ürünleri üretirken, bitki besleme kategorilerinde ise toz ve sıvı gübreler olmak üzere çok çeşitli üretimi gerçekleştiriyor. Her ürünün periyodik içerik kontrol sistemi ve lisans sistemi ile sıfır riskli kalite yönetim politikamız işletiliyor. Ziraat mühendislerimiz ile ülke genelinde veri toplama, analiz, tarımsal risk yönetimi ve sürdürülebilir verim üzerine her yıl projeler gerçekleştiriyor ve uyguluyoruz.

Sector Tarım A.Ş. olarak, ülkemizde genç ziraat mühendislerimiz ile sosyal sorumluluk kapsamında şirket içi start-up gerçekleştiriyoruz. Ülkemizin sanat ve spor alanında sahip olduğu genç değerlerimizi destekliyor, geleceğin dinamiklerinin yeşermesinde yer almaktan gurur duyuyoruz. 200’ü aşkın ürün markası ile özel gübre kombinasyonu ve Dünya markaları ile iş ortaklımız sayesinde Türkiye’nin en hızlı gelişen tarım markasıyız.


Bitki Besleme Üretim Tesisi

Bitki Koruma Üretim Tesisi