Birlikte büyümeyi ve ağımız içerisinde tüketici odaklı kazanımlar geliştirmeyi seviyoruz. E-mağaza modelimiz ile tüm ürün yelpazesini anında görebilir, tercihlerinizi en hızlı şekilde gerçekleştirebilir, hızlı ödeme kolaylığı ile sipariş trafiğine dahil olabilirsiniz. Tüm bunları gerçekleştirirken bayimiz olarak SCT Token puanı kazanabilir, indirim veya promosyon kullanımında tüm puanlarınızı harcayabilirsiniz.

E-Mağaza'da Bayi Platformuna Giriş

Sector Bayi Platformuna kayıt olmak çok kolay. Bölge temsilcilerimiz veya 444 1 283 müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile hemen kayıt olabilir, puanlarınızı kazanmaya başlayabilirsiniz. Sizden istenen bilgiler doğrultusunda online hesabınız aktif edilerek tarafınıza bilgi verilir. Sectorbayi.com üzerinden giriş yaparak oturumunuzu aktif hale getirebilir, alışverişinize başlayabilirsiniz. Tüm alışverişleriniz hareketlerinizi, puanlarınızı ve tercihiniz sonucunda puan kullanım yansımalarınızı görebilirsiniz. 

Şuan yalnızca bayiler için geçerli olan SCT Token Puan toplama heyecanı, çok yakında çiftçilerimiz içinde aktif olacak ve çiftçilerimiz sunulan eşsiz avantajlardan direkt yararlanabilecektir. Avantajları kaçırmamak ve puanları hemen toplamak için mağaza kayıt başvurunuzu yapın.

SCT Token Puan Nedir?

Dünya'da yalnızca Sector tarafından uygulanan bir dijital Parapuan'dır. SCT Token Puan, tarım insanlarının kazanmasını amaçlayan ve tüketicinin, paydaşların kazanımlarını çok yönlü geliştirmeyi sağlayan bir araçtır. SCT Token Puan, dijital Parapuan birimi olarak E-mağazamız www.sectorbayi.com üzerinde çalışır ve ayrıcalıklar sunar. İndirim, promosyon olarak çevirebilme kabiliyetine sahip olan puan, katılımcılar tarafından kurumsal oturumu aracılığı takip edilebilir. Avantajları, Sector Tarım A.Ş.'nin sunduğu ayrıcalıkları ilk E-mağaza üyeleri öğrenir ve yararlanır.

SCT Token Puan Nasıl İşletilir?

Alışverişleriniz esnasında SCT Token Puan'ı önerilerini göreceksiniz. Ürün gruplarının farklı puan birimleri şeffaf olarak oturumunuza yansır ve puan geçmişinize işlenir. Puanlarınızı 12 ay içerisinde (alışveriş yapılan yıl kapsamıda) kullanabilirsiniz. Kullanılmayan puanlarınız sıfırlanır ve yeni dönem alışverişlerinizde yeni puan toplamaya devam edersiniz.

Toplanan puanlar karşılığında Sector Tarım A.Ş. tarafından yılın fırsatları olarak yayımlanan avantajlardan anında yararlanabilirsiniz. Sector Tarım A.Ş. kullanıcıların, tüketicilerin haklarını korumak amacı ile usülsüz puan işlemlerini askıya alma, puan durumlarını değiştirme, puanları iptal etme hakkına sahiptir.

 

Şimdi Katıl > 444 1 283