DÜNYA DEVLERİNİ KONYA’DA BULUŞTURDUK

SECTOR TARIM A.Ş. DÜNYA DEVLERİNİ KONYA’DA BULUŞTURDU

Tarıma yön veren ve sürekli yeni nesil teknolojiler üreten lider markalar Konya’da 2018 özel lansman gecesinde buluştu. 8 Mart Perşembe günü Sector Tarım A.Ş.’nin önderlik ettiği lansman gecesinde, konuklara tohum teknolojileri ve zirai ilaç özel panelinde önemli bilgilendirme yapıldı.

SECTOR Tarım A.Ş. Yön. Kur. Başkanı Sayın Fuat KUNDURACI’nın tarımda ‘’inovasyon ve yön veren çeşitlilik’’ konulu konuşması geceye damgasını vurdu.

Panelde ki konuşmasında, yeni gübre üretim teknolojileri ve marjinal ürün yatırımlarını anlatan Fuat KUNDURACI’nın ‘’çiftçimizin bizden ne beklediğini iyi biliyoruz, tarımın geleceğine yön verecek yatırımlarımız devam ediyor, tüm yatırımlarımız da çiftçimiz ile birlikte hareket ediyoruz. Türk çiftçisini marjinal ürünlerle tanıştırdık, çiftçimiz bu durumdan memnuniyetini her zaman dile getiriyor. Biz de SECTOR olarak gübreden daha fazlasını keşfetmekten, her zaman yenilikçi ürünleri sunmaktan, yerli üretimlerimizde yine marjinal çizgilerimizi ve ürün formülemizi sunmaktan gurur duyuyoruz. İnovasyon ve Sector Bilim Merkezi yatırımlarımız ile çiftçimizi de geliştirerek yön vermeye devam edeceğiz.’’ sözleri ile 2018 devler lansmanı devam etti.

LG Seeds Türkiye lider takımı tohum teknolojilerinin yanı sıra yeni ürün portföyünü tanıtarak ürün lansmanını gerçekleştirdi. LG Seeds üstün tohum üretim teknolojileri olan HYDRANEO ve SUNEO sunumları katılımcılara taktim edildi. Tohum üretiminde LG Seeds teknolojileri Dünya tohum sektörüne önemli ölçüde yön vererek yeni nesil ürünlerin üretilmesini sağlıyor.

BASF Türkiye takımı zirai ilaç ve üretimden uygulamaya kadar teknik bilgi sunumu ile yeni teknolojilerin tanıtımını yaparak lansmanını gerçekleştirdi. Türkiye’de SECTOR Tarım A.Ş. güvencesi ile çiftçinin gübre, bitki besleme hususun da yeni ürünler ile tanışmasını ve kazancını artırmasını sağlayan BASF, katılımcılardan tam not aldı.

Yoğun katılımları ile bizleri onurlandıran tüm konuklarımıza, liderlerimize teşekkür ederiz.

SECTOR Tarım A.Ş.