SECTOR & LIMAGRAIN İŞBİRLİĞİ KONFERANSI

Dünya’nın tohum devi Limagrain markası ile işbirliği oturumu düzenleyen Sector Tarım A.Ş. bayileri ile oturum yemeğinde bir araya geldi. Bayilerinin ve çiftçisinin her daim yanında olduğunu bir kez daha vurgulayan Sector Tarım  A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Fuat KUNDURACI, 20.000 m2’lik akıllı üretim tesisinin yapım sürecini ve amacını anlattı. Açılışın çok yakında gerçekleşeceğini belirten Fuat KUNDURACI, dünya markalarını ülkeye kazandırmaya devam edeceklerini açıkladı. Sözlerine, ‘’Yine bir dünya markasını bölgeye kazandırdık’’ şeklinde devam eden Fuat KUNDURACI, Limagrain Tohum A.Ş.’nin verimlilik politikasından bahsetti.

‘’Sector Tarım A.Ş. olarak arkamızda güçlü bir ekip çalışıyor.’’

Markanın temel değişimlerinden bahseden Fuat KUNDURACI, kurumsal yapının tamamen değiştiğini, yeniliklerin hızla ilerlediğini ve güçlü bir ekiple çalıştıklarını dile getirdi. Aynı zaman da tarıma kazandırılan yeni kültür anlayışında, çiftçisinin yanında olduklarını söylerken, Sector TV tanıtımını arz etti. Sector TV tarıma yeni bir kültür olarak gelirken, DR. SECTOR ise yolumuza ışık tutacaktır dedi. Bayilerine katılımlarından dolayı teşekkür eden Kunduracı, sözü Mustafa YALÇIN’a bıraktı.

Limagrain Tohum A.Ş. pazarlama müdürü Mustafa YALÇIN, markanın visyon ve misyonundan bahsederek, ürün kalitesini anlattı. ‘’Biz herkesin kazanmasını ve kalite elde etmesini istiyoruz’’ diyen Mustafa YALÇIN, iş birliği yaptıklarını, bu iş birliğinin başarı odaklı olduğunu ve Sector Tarım A.Ş.’yi iş birliği yapılabilecek tek marka olarak gördüklerini kaydetti .

Oturuma katılan bayilerin sorularını yanıtlayan Mustafa YALÇIN, oturum sonunda Sector Tarım A.Ş. ailesine ve tüm katılımcılara teşekkürlerini iletti.